• TESSERA KARO HALIforbo-logo

  Forbo Tessera Karo halı fiyatları / yoğun trafik akustik karo halı fiyatları / avrupa spot polyamid karo halı fiyatları
  Basis
  Karo Halı Fiyatları

  KARO HALI FİYATLARI

  Düşük bakım, kurulum kolaylığı ve uzun ömürlü güzellik sunan dayanıklı bir halı mı arıyorsunuz?Hemen sayfanın üstünde yer alan Polyamid Karo Halı, uygun karo halı fiyatları seçeneklerimizle seçimi kolaylaştırıyor. Halı Karoları muazzam bir dayanıklılık sunarken, tüm odayı değiştirme maliyeti ve işçiliği olmadan tek bir karoyu değiştirme veya tamir etme avantajı sağlar.

  Halı karolarının döşenmesi, diğer döşeme türlerinden daha kolay olduğu için, harika bir kendin yap döşeme seçeneğidir. Bu sayfada sunduğumuz karo halılarda avrupa spot polyamid karo halı ile yoğun trafik akustik karo halı desenleri çeşitli renk ve desenlerini bulacaksınız.

  Hoşunuza giden bir desen veya renk görmüyorsanız bize bildirin! Ayrıca, alanınız için doğru karoları tasarlamanıza yardımcı olabilmemiz için Özel Halı Karosu sunuyoruz. Kristal Halı, karo halılarında İndirimli karo halı fiyatları sunar ve avrupa spot tessera polyamid karo halılarımız, yerel karo halı fiyatlarınızda % 50'ye varan tasarruf sağlar.

  Stoklarla sınırlı olan karo halı fiyatları ; polyamid karo halı m2 fiyatı 70 TL dir stoklarla sınırlıdır.yoğun trafik akustik karo halı m2 fiyatı 70 TL dir, İndirimli fiyatlandırmayı sürdürürken indirimli karo halıları sunmaktan gurur duyuyoruz. Evinizin veya ofisinizin rahatlığında alışveriş yapın. Üretici doğrudan showroomumuz, indirimli karo halı fiyatlarında birinci kalite zemin sunmaktadır. Geniş ucuz karo halı seçeneklerimiz her odayı tamamlayacaktır. Web sitemiz, ücretsiz halı örnekleri sipariş etmenize, doğrudan halı siparişi vermenize ve "diğer" perakendecilerde bulunan halılar için fiyat teklifi talep etmenize olanak tanır. Yeniden modelleme bütçenizin gizli sürprizlerle aşılmasına izin vermeyin - Halı Karolarının ortalama kurulum maliyetlerini sorun ne olduğunu öğrenin. Halı Karoları Maliyetleri için 2020 dökümü arıyorsanız ve kurulum maliyeti ne kadar olabilir, doğru yere geldiniz. Maliyet hızlı bir şekilde artabilir, özellikle de acemiyseniz ve daha önce Karo Halı kurulumunu hiç denemediyseniz. Sizin için kurulumu gerçekleştirmesi için Kristal Halı Müşteri temsilcimizle görüşmelisiniz Projenizin uzun vadede daha fazla paraya mal olmayacağından emin olmak ve kendiniz kurmak için başlamadan önce Karo Halı Üreticisinin tavsiye ettiği kurulum gereksinimlerinin bir kopyasını aldığınızdan emin olun
  SİZİNDE KARO HALIYA İHTİYACINIZ VAR İSE HEMEN BİZE DANIŞABİLİRSİNİZ .
  Ürün Tanımı
  Tessera Basis is manufactured from 100% Aquafil nylon and has the resilience and durability needed to contend with the heavy wheeled traffic condition often found in busy environments. Available in 18 semi-plain colourways, Basis offers an exceptionally diverse flooring pallette with classic and contemporary shades which fit beautifully with any office interior.

  Tile size: 50x50cm. 20 tiles per box.

  Temizlik ve Bakım
  Temizlik ve Bakım Bilgileri için Tıklayınız
  Teknik Özellikler
  Teknik Özelliklerini Pdf Olarak Görüntülemek İçin Tıklayınız
  garanti

Karo Halı

 •  

 • sizde uğrayın karo halınızı test edin

 • Kristal Halı

 •